چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396صفحه اول روزنامه های امروز

پيشاپيش فرارسيدن عيدنوروزو فصل شادي بخش ونشاط آوربهاران وحيات دوباره ي زمين كه نشانه اي ازقدرت ورحمت الهي است ، به محضرارزشمندتان تبريك وتهنيت عرض مي نمايد


امام جمعه قزوين: جا دارد "وزیر امور خارجه" به صراحت "بگوید" بابت اعتماد به امریکا "غلط کردیم"، عبدالكريم عابدينى: اگر دروغ بگوییم اشتغال، تورم و مشکلات معیشتی مردم هیچ‌گاه حل نخواهد شد، چرا که حل مشکلات کشور نیازمند ارائه آمار دقیق و صحیح است اما بسیاری از آمارهایی که امروز ارائه می‌شوند از دقت و صحت بی‌بهره‌اند.

تاریخ مطلب: 19 دی 1395


امام جمعه قزوين: جا دارد "وزیر امور خارجه" به صراحت "بگوید" بابت اعتماد به امریکا "غلط کردیم"،
عبدالكريم عابدينى: اگر دروغ بگوییم اشتغال، تورم و مشکلات معیشتی مردم هیچ‌گاه حل نخواهد شد، چرا که حل مشکلات کشور نیازمند ارائه آمار دقیق و صحیح است اما بسیاری از آمارهایی که امروز ارائه می‌شوند از دقت و صحت بی‌بهره‌اند.

عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قزوین که در مسجدالنبی (ص) برگزار می‌شود، با تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) اظهار کرد: امام حسن عسکری (ع) می‌فرمایند انسان مؤمن نباید به خاطر مال و مقام دنیایی ذلت‌پذیر باشد و همواره باید عزت خود را حفظ کند.

به گزارش «نواندیش وی تصریح کرد: چقدر ناشایسته است که انسان مؤمن میل و اشتها به سوی مقام و منصب‌های دنیایی داشته باشد و شخصیت انسانی خود را به قیمت ناچیز به تاراج گذارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به حدیثی دیگر از امام عسکری (ع)، ادامه داد: حضرت در حدیثی به خطر دروغ اشاره کرده‌اند و فرموده‌اند: همه بدی‌ها در خانه‌ای قرار داده شده است و کلید ورود به آن دروغ است.

امام‌جمعه قزوین ادامه داد: اگر دروغ بگوییم اشتغال، تورم و مشکلات معیشتی مردم هیچ‌گاه حل نخواهد شد، چرا که حل مشکلات کشور نیازمند ارائه آمار دقیق و صحیح است اما بسیاری از آمارهایی که امروز ارائه می‌شوند از دقت و صحت بی‌بهره‌اند.

عابدینی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تجاوز ترکیه به خاک سوریه اشاره و یادآور شد: کارهای خطرناکی که ترکیه انجام می‌دهد و به خاک سوریه تجاوز می‌کند، نشان دهنده وجود خوی استکباری امریکا در سران این کشور است.

وی اظهار کرد: سران و مسئولان ترکیه تلاش دارند تا ادای ضد امریکایی بودن از خود نشان دهند اما در عمل مشاهده می‌کنیم که پیرو خوی استکباری امریکایی‌ها هستند و در آن جهت حرکت می‌کنند.

خطیب جمعه قزوین تصریح کرد: طبق آیات قرآن هر کس به ظالمان تکیه کند، آتش می‌گیرد و امروز ترکیه باید از سرنوشت افرادی مانند صدام که به امریکا تکیه کرد و در نهایت توسط همان‌ها کنار گذاشته شد، درس عبرت بگیرد و دست از اقدامات غلط خود بردارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: با وجود این‌که ترکیه در حال آتش گرفتن است هنوز اردوغان و رفقایش پی به اشتباهات خود نبرده‌اند و ضروری است برای جلوگیری از آشوب بیشتر در ترکیه آگاه شوند و دست از اقدامات نسنجیده خود بردارند.

وی در فراز دیگری از سخنان خود به اعتراف آقای ظریف، وزیر امور خارجه به اشتباه در اعتماد به امریکا یادآور شد: صحیح‌ترین حرفی که از آقای ظریف شنیدیم، همین اظهار و اعتراف به عدم اعتماد به امریکایی‌ها بود.

امام‌جمعه قزوین افزود: اگر وزیر امور خارجه یکبار دیگر آخرین اظهارات اوباما و جان کری را بشنود، جا دارد به صراحت و روشنی بگوید غلط کردیم که به امریکا اعتماد کردیم.

آیت‌الله عابدینی خطاب به مسئولان استان قزوین بر ضرورت رسیدگی به اقتصاد استان، حل مشکلات معیشتی و اشتغال مردم تأکید کرد و گفت: از مدیران و مسئولان می‌خواهیم به خاطر نزدیک شدن به فضای انتخاباتی همه چیز را معطوف به انتخابات نکنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم اگر ببینند مسئولان در حال خدمت هستند، بدون برگزاری جلسات انتخاباتی هم به آن‌ها اقبال نشان می‌دهند.


Copyright © 2013-16 ahad-esmaeili.ir all rights reserved.
Designed by: EasySoft.ir